1. Sklep internetowy pod adresem www.dobrelatarki.pl prowadzi firma LEDFire Bogumiła Issel z siedzibą we Wrocławiu, adres ul.Strońska 16/2D, 50-540 Wrocław. LEDFire jest podmiotem zarejestrowanym w ewidencji działalności gospodarczej UM we Wrocławiu pod numerem regon 201224, NIP 752-107-10-64, adres email: office@ledfire.pl.

  2. Regulamin określa zasady realizowania usług w sklepie dobrelatarki.pl

  3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż przedmiotów będących w ofercie za pośrednictwem strony www.dobrelatarki.pl, telefonu, SMS, email. Sprzedaż jest udokumentowana fakturą VAT, która jest przekazana klientowi wraz z przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

  4. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail, który jest potwierdzeniem wpłynięcia zamówienia do sklepu internetowego oraz zawiera ostateczne potwierdzenie wszystkich istotnych elementów zamówienia(wysyłki towaru).

  5. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
  6. Ceny produktów umieszczone na stronie www.dobrelatarki.pl podane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT, cło i podatki.

  7. Klient uiszcza cenę za zamówione przedmioty przelewem bankowym lub przy pomocy płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatniczym przed dostawą, lub w przypadku przesyłek za pobraniem w momencie odbioru.

  8. Zamówienie jest realizowane tego samego dnia lub następnego po zaksięgowaniu wpłaty (wysyłka za wyjątkiem soboty i niedzieli)

  9. Jeżeli podczas użytkowania towaru klient stwierdzi wady ma prawo reklamować zakupiony przedmiot. W tym celu należy przesłać na adres firmy. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

  10. Klient może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 15 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy. Wzór pisma odstąpienia od umowy.